OK
قیر,قیرامولسیون,قیرمحلول ستاره سبز جویبار http://www.gsbitumen.com/editor/uploadFiles/undefined/undefined/logoo.png قیر و قیر امولسیون ستاره سبز جویبار
شرکت ستاره سبز جویبار
ستاره سبز جویبار

درباره ستاره سبز

شرکت صنایع ستاره سبز با بیش از سی سال تجربه در صنعت قیر، با برخورداری از تجهیزات تماما وارداتی و دارا بودن ظرفیت تولید 25 تن در ساعت، با رعایت استانداردهای جهانی، فعالیت اصلی خود را معطوف به تولید انواع قیر امولسیون نمود. این شرکت در صنعت قیر، فعالیت هایی اعم از ساخت مخازن ذخیره قیر، ماشین قیرپاش و رله تانک حمل قیر از سال 1361 تا سال 1388 داشته است. در سال 1385، کارشناسان فنی این مجموعه، نحوه تولید قیر امولسیون را از معتبر ترین شرکت اروپایی تولید قیر امولسیون در سوئد فراگرفتند و از همان سال، فعالیت رسمی این شرکت در راستای تولید این محصول آغاز گشت. در سال 1392، کلیه تجهیزات این مجموعه جهت استقرار در استان مازندران، در شهرک صنعتی جویبار مستقر گشت. هم اکنون، ستاره سبز، بزرگ ترین قطب تولیدی در زمینه قیر امولسیون در کشور پهناورمان، ایران محسوب می شود. این شرکت، در راستای حفظ محیط زیست و ذخایر زیرزمینی و سرمایه های کشور، از جمله نفت، با افق دید «حفظ محیط زیست، ایمنی و سرمایه ملی» در این راه قدم نهاد. شرکت ستاره سبز در حال حاضر با استفاده از بهترین مواد اولیه و تجهیزات تولید و آزمایشگاه کامل و با تجهیزات روز دنیا، موفق به اخذ ایزو 9001 در امر مدیریت و گواهینامه ی CE و استاندارد ملی ایران در امر کیفیت شده است. از افتخارات این شرکت این است که مشتریانی که در استان های دور از کارخانه ستاره سبز واقع هستند، با وجود نزدیکی به دیگر کارخانه های تولید کننده قیر امولسیون، از محصولات ستاره سبز استفاده می کنند. محصولات شرکت صنایع ستاره سبز حداکثر ظرف 4 روز نزد مشتریان عزیز خود است.

چشم انداز:
تولید و عرضه ی با کیفیت ترین محصولات و ترکیبات قیر برای کاهش مخاطرات زیست محیطی و ایجاد مشتریان وفادار در سطح ایران و جهان.

مأموریت:
تولید قیر امولسیون، قیر 70-60 و آسفالت سرد با کیفیت بالا و متمایز و تحویل به مشتریان داخلی و خارجی در مدت زمان مورد نظر آنان.

ارزش های سازمانی:
1- کمک به حفظ منابع نفت و زیست محیطی کشور
2- تحویل سریع محصول و ارتباط نزدیک با مشتری
3- انضباط در تولید و خلاقیت در فروش
4- ایفای نقش در کاهش آسیب های جاده ای
5- کیفیت برتر محصولات و افزایش اعتبار محصول ایرانی

خط مشی ها:
1- جانشین پروری در سازمان
2- ایجاد رابطه ی همکاری (برد-برد) با مشتریان و شرکای کلیدی
3- بهبود مستمر دانش فنی، مدیریتی و تجاری
4- عرضه ی شبانه روزی و سراسری محصولات
5- ارتقای سطح رضایتمندی مشتریان و شرکای کلیدی
6- عرضه ی محصولات در سازمان بورس
7- توسعه ی بازار و افزایش شعب در داخل و خارج کشور
8- استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه

ویژگی های شرکت و محصولات:
1- حفظ قابلیت تولید انواع قیر مورد نیاز کل راه های اصلی و فرعی ایران و کشورهای همسایه
2- دارا بودن کلیه ی گواهینامه های استاندارد اروپایی و داخلی
3- ارسال و تحویل محصولات داخلی حداکثر ظرف مدت 4 روز
4- منحصرا استفاده از امولسیفایر فرانسوی، سوئدی یا آلمانی
5- تولید انواع قیر امولسیون منطبق با استانداردهای بین المللی
6- ماندگاری سه ماهه ی قیر امولسیون تولیدی بدون نیاز به میکس و حرارت دهی
7- عملکرد سریع قیر امولسیون (خشک شدن ظرف مدت یک ساعت پس از پاشش)
8- حق انتخاب های مختلف در قراردادهای فروش
9- امکان استفاده از قیر امولسیون، هم در صنعت راه و هم به عنوان پرایمر ایزوگام
10- مالکیت آزمایشگاه مرجع قیر امولسیون
11- معرفی شدن به عنوان صنعت سبز از سوی سازمان محیط زیست
12- گارانتی محصولات در حد بازپس گیری محصول

شرکت صنایع ستاره سبز با خدمات جدید خود در زمینه تولید انواع قیر، این نوید را به مشتریان خود می دهد که از این پس مشتریان این شرکت می توانند خدمات قیرپاشی و اجرا نیز دریافت کنند. از دیگر امکاناتی که ستاره سبز برای مشتریانش فراهم نمود است، استقرار دپوهایی در شهر های تهران، پاکدشت، شهرکرد و اهواز است تا مشتریانی که قابلیت دپو نمودن را ندارند نیز، از محصولات ستاره سبز بهره مند گردند. توانایی این واحد صنعتی و تولیدی ما را قادر می سازد تا به منظور کاربردهای جهان شمول و فراگیر با بازارهای داخلی و همچنین خارجی، تعامل داشته باشیم. ما به مشتریان خود در رابطه با قیر، مصالح سنگی و سنگدانه، افزودنی های شیمیایی و سایر تجهیزات مشاوره داده و بنا به درخواست مشتری، هر نوع قیر امولسیون با نسبت های مورد نیاز را تولید می نماییم.


برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید کاتالوگ فارسی شرکت را دانلود کنید