OK
قیر,قیرامولسیون,قیرمحلول ستاره سبز جویبار http://www.gsbitumen.com/editor/uploadFiles/undefined/undefined/logoo.png قیر و قیر امولسیون ستاره سبز جویبار
شرکت ستاره سبز جویبار
  ستاره سبز جویبار
 • قیر امولسیون، قیر 60/70، قیر

  چرا قیر امولسیون

  قیر امولسیون (Bitumen Emulsion) به دلیل عدم نیاز به گرمادهی و حلال های نفتی و شکستن سریع باعث کاهش زمان اجرای پروژه های آسفالت و عمران راهسازی می شود. قیر امولسیون (Bitumen Emulsion) به منظور روکش (تک کت)،بیس(پریمکت)، لکه گیری (آسفالت سرد) و مالچ پاشی مورد استفاده قرار می گیرد. قیر امولسیون (Bitumen Emulsion) نسبت به قیرمحلول (mc) ارزانتر است و سبب کاهش آلایندگی محیط زیست می شود.

 • قیر امولسیون، قیر 60/70، قیر

  استاندارد ها و تضمین کیفیت

  شرکت ستاره سبز، انواع قیرامولسیون (Bitumen Emulsion) تولیدی خود را با استاندارد ملی ایران،استاندارد CE اروپا و با تضمین کیفیت در اختیار پیمانکاران پروژه های آسفالت و عمران راهسازی قرار می دهد. انواع قیر امولسیونی (Bitumen Emulsion) تولید شده در این شرکت ، بدلیل استفاده از قیر70-60 (Bitumen 60/70)  پالایشگاهای پاسارگاد و جی امولسیفایر مرغوب اروپایی و فرآیند تولید استاندارد ،مورد تایید مرکز تحقیقات راه و پژوهشگاه صنعت نفت بوده و تمام شرایط مذکور در نشریه ی 101 و نشریه 234 راه و آسفالت را تامین می کند.

 • قیر امولسیون، قیر 60/70، قیر

  قیر 60/70 چیست؟

  قیر 60/ 70 (Bitumen 60/70) در واقع قیری است كه از طريق انجام فرآيند هوادهی بر روي وكيوم باتوم (ماده اوليه توليد قير كه از ته مانده برج تقطير در خلاء پالايشگاه هاي نفت گرفته مي شود) در واحد هاي قير سازي به دست مي آيد و درجه نفوذپذيري آن (تعيين مقدار سفتي قير ) آن بين 60 تا 70 باشد.

درباره ما

شرکت ستاره سبز با بییش از سی سال تجربه در صنعت قیر، با برخورداری از تجهیزات تماما وارداتی و دارا بودن ظرفیت تولید 25 تن در ساعت، با رعایت استانداردهای جهانی، فعالیت اصلی خود را معطوف به تولید انواع قیر امولسیون (Bitumen Emulsion) نمود. این شرکت در صنعت قیر، فعالیت هایی اعم از ساخت مخازن ذخیره قیر، ماشین قیرپاش و رله تانک حمل قیر از سال 1361 تا سال 1388 داشته است. در سال 1385، کارشناسان فنی این مجموعه، نحوه تولید قیر امولسیون را از معتبر ترین شرکت اروپایی تولید قیر امولسیون در سوئد فراگرفتند و از همان سال، فعالیت رسمی این شرکت در راستای تولید این محصول آغاز گشت. در سال 1392، ...

اعتبار سنجی انواع محصولات و ترکیبات قیر قیر امولسیون، قیر 60/70، قیر قیر امولسیون، قیر 60/70، قیر

شرکت ستاره سبز، تنها تولید کننده قیر امولسیون است که محصولاتش تماما مورد آزمایش در پیشرفته ترین آزمایشگاه های قیر امولسیون کشور قرار گرفته است . این شرکت موفق شده است که استاندارد های ملی ایران و سی ای اروپارا برای کیفیت اخذ کند.

عرضه شبانه روزی محصولات و ترکیبات قیر قیر امولسیون، قیر 60/70، قیر قیر امولسیون، قیر 60/70، قیر

شرکت ستاره سبز با افتخار اعلام می دارد که در هر ساعتی از شبانه روز، ارائه دهنده انواع قیر امولسیون مورد نیاز مشتریان می باشد.تنها با یک تماس، در سریع ترین زمان ممکن محصول مورد نیاز خود را درب کارگاه خود تحویل بگیرید.

تضمین کیفیت انواع محصولات و ترکیبات قیر قیر امولسیون، قیر 60/70، قیر قیر امولسیون، قیر 60/70، قیر

شرکت ستاره سبز سرافرازانه اعلام می دارد در صورتی که بین آنالیز محصول تحویل داده شده با ویژگی های اعلام شده در حین خرید، کوچکترین مغایرتی وجود داشته باشد، این شرکت با هزینه خود تمام بار را برگشت زده و جبران خسارت می کند.

ستاره سبز جویبار
قیر امولسیون، قیر 60/70، قیر

مشخصات فنی

قیر امولسیون، قیر 60/70، قیر

دانلودها

قیر امولسیون، قیر 60/70، قیر

گواهینامه ها