OK
شرکت ستاره سبز جویبار

 

        قیر امولسیون پرایمر و عایق رطوبتی (Primer) قیر امولسیون را می توان با قلم مو یا تی و یا پمپی مشابه پمپ سم پاشی، بدون حرارت دهی، به سطح مورد نظر (دیوار، سقف، بام، کف و دیوار استخر، کف سرویس بهداشتی و ...) اسپری یا پاشش کرد و در سطح پخش نمود و در کم تر از یک ساعت، سطح خشک می شود. غالبا از این نوع قیر امولسیون با 40 تا 45 درصد قیر پایه در عایق کاری ها، به عنوان پرایمر ایزوگام یا زیر و روی گونی یا ژئوتکستایل (در حالت قیر و گونی) استفاده می کنند و علاوه بر اینکه به خوبی سطح را آب بند می کند، نسبت به قیر های سنتی و قیر محلول بسیار مقرون به صرفه است. 

نکات و موارد استفاده از کاربرد پرایمر و عایق رطوبتی (Primer):

1- در هر متر مربع، در حدود 600 تا 900 گرم قیر امولسیون باید پاشیده شود. در صورتی که بیش از آن پاشش شود، کافی است با قلم مو یا جارو پخش گردد.

2- قیر امولسیون تنها نیاز به 1 ساعت زمان جهت خشک شدن کامل دارد در حالی که قیر های سنتی، نیاز به حداقل یک روز زمان برای خشک شدن دارند.

3- در صورتی که حرارت آفتاب زیاد باشد و قیر خشک شده مجددا روان شود، می توان قبل از پاشش (و یا حتی بعد از پاشش) پودر سنگ را با قیر امولسیون ادغام کرد و یا بر روی قیر پاشش شده پودر سنگ ریخت تا کاملا خشک و سفت گردد.

4- از لحاظ اقتصادی قیر امولسیون نسبت به قیرهای سنتی بسیار مقرون به صرفه است .

 

   
قیر امولسیون، قیر 60/70، قیر

قیر امولسیون، قیر 60/70، قیر

قیر امولسیون، قیر 60/70، قیر