OK
قیر,قیرامولسیون,قیرمحلول ستاره سبز جویبار http://www.gsbitumen.com/editor/uploadFiles/undefined/undefined/logoo.png قیر و قیر امولسیون ستاره سبز جویبار
شرکت ستاره سبز جویبار

 

        دانلود ها 

قیر امولسیون، قیر 60/70، قیر             قیر امولسیون، قیر 60/70، قیر  
 


در کاتالوگ شرکت ستاره سبز، ضمن بیان تاریخچه و معرفی قیر امولسیون، در مورد تک تک محصولات این شرکت شامل قیر امولسیون تک کت، پریمکت، چیپ سیل، فاگ سیل، سیل کت، مایکروسرفیسینگ، اسلاری سیل، پرایمر ایزوگام، اندود ماسه ای، آسفالت سرد و مالچ نکات مهمی بیان شده است. این نکات در بر گیرنده مشخصات فنی هر یک از این محصولات و روش های بکارگیری در پروژه های مختلف عمران و راهسازی هستند. فایل پی دی اف این کاتالوگ را هم اکنون می توانید از سایت دانلود کنید.

                   


در این قسمت اسلاید پاورپوینت محصولات شرکت ستاره سبز برای دانلود قرار داده شده است. در این اسلاید، تمام محصولات شرکت به گونه ای قابل ارائه در سمینار ها و جلسات معرفی آورده شده اند. در صورتی که در جلسات سمینار های آموزشی و کاری خود نیاز به بخشی به منظور معرفی قیر امولسیون داشته باشید، ما صمیمانه برای همکاری با شما آماده ایم.

 

قیر امولسیون، قیر 60/70، قیر    قیر امولسیون، قیر 60/70، قیر  
 


مبنای استاندارد فنی و قانونی اجرای عملیات راهسازی، توسط اداره راه در نشریه 234 منتشر شده است که می توانید این نشریه را دانلود کنید.
 

 


در این مقاله، سعی شده است که اطلاعات جامعی در مورد قیر های نفتی و مشخصات فنی آنها داده شود. از میان قیر های نفتی، قیر 50-40، قیر 70-60 و قیر 100-85 در صنعت راهسازی و تولید آسفالت، بسته به شرایط آب و هوایی کاربرد فراوانی دارند. در تولید قیر امولسیون شرکت ستاره سبز جویبار، از بهترین قیر های 70-60 
  و قیر PG پالایشگاه های نفت پاسارگاد تهران و نفت جی اصفهان استفاده می شود.