OK
قیر,قیرامولسیون,قیرمحلول ستاره سبز جویبار http://www.gsbitumen.com/editor/uploadFiles/undefined/undefined/logoo.png قیر و قیر امولسیون ستاره سبز جویبار
شرکت ستاره سبز جویبار

چرا ستاره سبز جویبار؟

ارائه مشاوره به مشتریان

شرکت ستاره سبز، تنها تولید کننده قیر امولسیون است که به صورت کاملا رایگان آماده ارائه مشاوره فنی در رابطه با انواع محصولات خود در زمینه راهسازی و ساختمانی به خریداران عزیز می‌باشد.

تولید و ارسال در کمترین زمان

در راستای آبادانی سرزمین عزیزمان، شرکت ستاره سبز با افتخار اعلام می‌دارد با دارا بودن ماشین‌آلات حمل، چرخه‌ی تولید، بارگیری، ارسال تخلیه بار، از لحظه‌ی ثبت سفارش قطعی توسط مشتریان محترم، بسته به مسیر بین 1 الی 3 روز کاری خواهد بود.

تضمین کیفیت محصولات

شرکت ستاره سبز سرافرازانه اعلام می‌دارد در صورتی که بین آنالیز محصول تحویل داده شده با ویژگی‌های اعلام شده در حین خرید، کوچکترین مغایرتی وجود داشته باشد، بار را مرجوع و مبلغ را عودت می‌نماید.

درباره ستاره سبز

شرکت صنایع ستاره سبز جویبار با بیش از سی‌سال تجربه در صنعت قیر، از سال 1361 تا سال 1388 فعالیت‌هایی اعم از ساخت مخازن ذخیره قیر، ماشین قیرپاش و رله‌تانک حمل قیر داشته است. از سال 1385، فعالیت اصلی خود را معطوف به تولید انواع قیر امولسیون نمود و با فراگیری دانش تولید اصولی قیرامولسیون توسط کارشناسان فنی این مجموعه در معتبر‌ترین تولیدکننده قیر امولسیون در سوئد، فعالیت رسمی این شرکت در راستای تولید تخصصی انواع قیر امولسیون با برخورداری از تجهیزات روزِ اروپا و با ظرفیت تولید 25 تن در ساعت، مطابق با استانداردهای جهانی آغاز گشت.

این شرکت، در راستای حفظ محیط زیست و ذخایر نفتی و زیرزمینی و سرمایه‌های کشور، با افق دید «حفظ محیط زیست، ایمنی و سرمایه ملی» در این راه قدم نهاد. شرکت ستاره سبز در حال حاضر با استفاده از بهترین مواد اولیه و تجهیزات تولید و آزمایشگاه کامل و با تجهیزات روز دنیا، موفق به اخذ گواهینامه‌ی ایزو 9001 در امر مدیریت و گواهینامه‌ی CE و استاندارد ملی ایران در امر کیفیت شده است. از افتخارات شرکت ستاره سبز تولید و پخش قیر امولسیون به 26استان کشور و دارا بودن مشتریان وفادار در دورترین استان‌ها نسبت به محل کارخانه است که با وجود دیگر تولیدکنندگان هم‌استانی، از محصولات ستاره سبز استفاده می‌کنند. محصولات شرکت صنایع ستاره سبز حداکثر ظرف 4 روز نزد مشتریان عزیز خود است.

مجموعه ستاره سبز در صادرات قیرامولسیون با ماندگاری حداقل 4ماه به کلیه کشورهای آسیایی و افریقا در کشور پیشروست.

این شرکت، در راستای حفظ محیط زیست و ذخایر نفتی و زیرزمینی و سرمایه‌های کشور، با افق دید «حفظ محیط زیست، ایمنی و سرمایه ملی» در این راه قدم نهاد. شرکت ستاره سبز در حال حاضر با استفاده از بهترین مواد اولیه و تجهیزات تولید و آزمایشگاه کامل و با تجهیزات روز دنیا، موفق به اخذ گواهینامه‌ی ایزو 9001 در امر مدیریت و گواهینامه‌ی CE و استاندارد ملی ایران در امر کیفیت شده است. از افتخارات شرکت ستاره سبز تولید و پخش قیر امولسیون به 26استان کشور و دارا بودن مشتریان وفادار در دورترین استان‌ها نسبت به محل کارخانه است که با وجود دیگر تولیدکنندگان هم‌استانی، از محصولات ستاره سبز استفاده می‌کنند. محصولات شرکت صنایع ستاره سبز حداکثر ظرف 4 روز نزد مشتریان عزیز خود است. مجموعه ستاره سبز در صادرات قیرامولسیون با ماندگاری حداقل 4ماه به کلیه کشورهای آسیایی و افریقا در کشور پیشروست.

تیم ستاره سبز

تیم ستاره سبز با متخصصان و مدیران مجرب خود ، بهترین کیفیت را به مشتریان ارایه می دهد.