OK
قیر,قیرامولسیون,قیرمحلول ستاره سبز جویبار http://www.gsbitumen.com/editor/uploadFiles/undefined/undefined/logoo.png قیر و قیر امولسیون ستاره سبز جویبار
شرکت ستاره سبز جویبار

معرفی و تاریخچه شرکت

شرکت صنایع ستاره سبز جویبار با بیش از سی‌سال تجربه در صنعت قیر، از سال 1361 تا سال 1388 فعالیت‌هایی اعم از ساخت مخازن ذخیره قیر، ماشین قیرپاش و رله‌تانک حمل قیر داشته است. از سال 1385، فعالیت اصلی خود را معطوف به تولید انواع قیر امولسیون نمود و با فراگیری دانش تولید اصولی قیرامولسیون توسط کارشناسان فنی این مجموعه در معتبر‌ترین تولیدکننده قیر امولسیون در سوئد، فعالیت رسمی این شرکت در راستای تولید تخصصی انواع قیر امولسیون با برخورداری از تجهیزات روزِ اروپا و با ظرفیت تولید 25 تن در ساعت، مطابق با استانداردهای جهانی آغاز گشت.

در سال 1392، کلیه تجهیزات شرکت ستاره سبز از شهر زنجان به شهرک صنعتی جویبار در استان مازندران انتقال یافت و هم اکنون بزرگ ترین قطب تولیدی در زمینه قیر امولسیون در کشور پهناورمان، ایران محسوب می‌شود.

این شرکت، در راستای حفظ محیط زیست و ذخایر نفتی و زیرزمینی و سرمایه‌های کشور، با افق دید «حفظ محیط زیست، ایمنی و سرمایه ملی» در این راه قدم نهاد. شرکت ستاره سبز در حال حاضر با استفاده از بهترین مواد اولیه و تجهیزات تولید و آزمایشگاه کامل و با تجهیزات روز دنیا، موفق به اخذ گواهینامه‌ی ایزو 9001 در امر مدیریت و گواهینامه‌ی CE و استاندارد ملی ایران در امر کیفیت شده است. از افتخارات شرکت ستاره سبز تولید و پخش قیر امولسیون به 28استان کشور و دارا بودن مشتریان وفادار در دورترین استان‌ها نسبت به محل کارخانه است که با وجود دیگر تولیدکنندگان هم‌استانی، از محصولات ستاره سبز استفاده می‌کنند. محصولات شرکت صنایع ستاره سبز حداکثر ظرف 4 روز نزد مشتریان عزیز خود است.

مجموعه ستاره سبز در صادرات قیرامولسیون با ماندگاری حداقل شش ماه به کلیه کشورهای آسیایی و افریقا در کشور پیشروست.

ویژگی‌های شرکت و محصولات

1- ماندگاری شش ماهه‌ی قیر امولسیون تولیدی بدون نیاز به میکس و حرارت‌دهی

2- برگزیده شدن به عنوان "صنعت سبز" از سوی سازمان محیط زیست

3- استفاده انحصاری از امولسیفایرهای فرانسوی، سوئدی یا آلمانی

4- گارانتی محصولات تا حد بازپس‌گیری محصول

5- مالکیت آزمایشگاه مرجع قیر امولسیون در منطقه شمال کشور

6- حفظ قابلیت تولید انواع قیر امولسیون مورد مصرف در پروژه‌های مختلف جهت راه‌های اصلی و فرعی در ایران و منطقه

7- تولید و ورود قیر امولسیون به صنعت ساختمان علاوه بر صنعت راه به عنوان پرایمر ایزوگام و انواع عایق رطوبتی پلیمری و ضد انجماد

8- دارا بودن کلیه‌ی گواهینامه‌های استاندارد جهانی و ملی

9- ارسال و تحویل محصولات داخلی حداکثر ظرف مدت 4 روز

10- تولید انواع قیر امولسیون منطبق با استانداردهای بین المللی

11- عملکرد سریع قیر امولسیون (خشک شدن ظرف مدت یک ساعت پس از پاشش)

12- تنوع محصولات جهت انواع کاربرد و آزادی انتخاب محصول برای خریداران