OK
قیر,قیرامولسیون,قیرمحلول ستاره سبز جویبار http://www.gsbitumen.com/editor/uploadFiles/undefined/undefined/logoo.png قیر و قیر امولسیون ستاره سبز جویبار
شرکت ستاره سبز جویبار

گواهینامه ها

استاندارد ملی ایران

شرکت ستاره سبز با تولید محصول با کیفیت طبق استاندارد ملی ایران، از ابتدای امر دارای گواهینامه استاندارد ملی ایران برای کلیه محصولات خود شده است. همین امر سبب اعتماد پیمانکاران و مشتریان گردیده و مجموعه ستاره سبز توانسته محصولات خود را از طریق عرضه در بورس کالای ایران به شهرداری‌ها و ادارات دولتی، عرضه و تقدیم نماید.

گواهی نامه استاندارد ملی ایران

گواهی نامه استاندارد ملی ایران

 ISO 9001 گواهی نامه

ISO 9001 گواهی نامه

×

ISO 9001

شرکت ستاره سبز با به کاربستن کلیه موارد استاندارد مدیریتی ایزو 9001، برای سالیان پیاپی موفق به اخذ گواهینامه ایزو 9001 از توف آلمان شده است. رعایت استانداردهای جهانی ایزو 9001 شرکت توف، باعث نظم بخشی به کلیه قسمت‌های تولیدی، صنعتی و تجاری و در هم تنیدن ارتباطات تنگاتنگ میان این قسمت‌های مجموعه است.

گواهینامه CE

شرکت ستاره سبز، با تولید تخصصی انواع قیرامولسیون، موفق شده محصولات تولیدی خود با استاندارد سی ای اروپا و با تضمین کیفیت در اختیار پیمانکاران پروژه‌های آسفالت و عمران راهسازی قرار دهد. انواع قیر امولسیون تولید شده در این شرکت، بدلیل استفاده از قیر 6070 پالایشگاه‌های معتبر و امولسیفایر مرغوب اروپایی و فرآیند تولید استاندارد، مورد تایید مرکز تحقیقات راه و پژوهشگاه صنعت نفت بوده و تمام شرایط مذکور در نشریه‌ی 101 و نشریه‌ی 234 راه و آسفالت را تامین می‌کند.

 CE گواهینامه

CE گواهینامه

×
 گواهی نامه مرکز تحقیقات وزارت راه

گواهی نامه مرکز تحقیقات وزارت راه

×

گواهینامه مرکز تحقیقات وزارت راه

شرکت ستاره سبز، با در اختیار داشتن متخصصین مجرب و با رعایت اصول فنی و کیفی در تمام امور مجموعه در تمامی قسمت‌ها، اعم از بازاریابی، ثبت سفارش، تولید انواع قیر امولسیون مورد نیاز مشتریان داخلی و خارجی، انتقال و پخش محصول و تحویل آن به مشتری و ارائه مشاوره به مشتریان قبل و پس از خرید، ارزیابی مستمر کیفیت در تمامی مراحل تولید، حمل و اجرای محصولات، در سال 1397 موفق به اخذ گواهینامه فنی مرکز تحقیقات وزارت راه و شهرسازی ایران شد.